11 Ağustos 2022

Çekmeköy Su Tesisatçısı yaşamınızı idame ettirdiğiniz ortamlarda su kaçağı ilk başta size küçük bir sorunmuş gibi gelebilir. Fakat bu küçük gibi gelen soruna müdahale edilmez ise ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalmanız oldukça muhtemel. Sorunların giderilmesinde ve tekrar yaşanmamasında etkili olabilmek için çalışacağınız ustalar çok önemli. Çekmeköy Tesisatçı uzman kadrosu ve ekipmanları ile hizmetinize 7 gün 24 saat hazır.

Su Kaçağı Neden Meydana Gelir?

Su kaçağı kullanılan malzemenin kalitesiyle oluşabilir. Kalitesiz malzeme kullanımı su kaçağını oluşturan başlıca etkendir. Bir diğer etken ise malzemeden ziyade ustanın işçiliği. İşçiliği güzel yapamayan bir ustaya dünyanın en kaliteli malzemelerini sunsanız bile bu sorunla yine karşı karşıya kalabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ilerleyen zamanlarda da sıkıntı yaşamamanız için sizlere yardımcı olmak için hazır. Bırakın onlar uzman oldukları işi yapsın. Siz de gelecekte oluşacak sıkıntılara şimdiden çözüm getirmenin tadını çıkarın.

Su Kaçağını Bulma

Çekmeköy su kaçağı tespiti son teknoloji aletleri ile evinize hiçbir zarar vermeden size yardımcı olmak için hazır. Akustik ses cihazları, termal kameralar ile zemine hiçbir şekilde zarar vermeden su kaçağı tespitini yapabiliyor ve duruma hemen müdahale edebiliyoruz.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Dinleme cihazı: En çok kullanılan ve diğer cihazlardan daha hassas olan bu cihaz su kaçağı tespitinde kullanılır.

Nem ölçer: Sızıntının tam yerini tespit etmez fakat yardımcı bir cihaz olan ortamın nem seviyesi hakkında bilgi verir.

Termal kamera: Isıya göre borulardan geçen sızıntıyı bulmak için kullanılır.

Pis su kamerası: Kablolu sisteme bağlı olan bu kamera ile pis su borularında oluşan hasarı görüntülemek mümkündür. Borularda biriken atık ve zarar gören yerler bu şekilde kamera sayesinde görülebilir.

Tıkanıklığı Bulma ve Açma

Tıkanıklık genellikle lavabolara atılan şeylerin borularda birikmesi ile meydana gelir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız Çekmeköy tıkanıklık açma hızlı hizmetinden destek alabilirsiniz. Mutfak lavabosu tıkanıklığı da aynı şekilde yağ ve yemek kalıntılarının boruda birikmesiyle oluşur. Mutfak lavabosu tıkanıklığı açmak için de uzman kadromuza güvenebilir ve işinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.