9 Ağustos 2022

 

1946’dan sonra ilk defa 8 gol yiyerek Bayern Münih’e elenen Barcelona’da taşlar yerinden oynayacak. Belli bir zamandır kulüp yönetiminden duyduğu memnuniyetsizliğin medyaya da aksetmesi Lionel Messi ayrılmayı düşündüğünü açıkça ifade edildi.   Manchester City’nin Arjantinli yıldız için tüm şartları zorlayarak kadrolarına katmak istedikleri iddia edildi.

Barcelona, UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Bayern Münih’e 8-2’lik skorla mağlup olurken 1946’dan sonra ilk defa bir maçta 8 gol birden yedi. Tarihi fark sonrasında akıllara gelen tek şey Katalan ekibinde taşlar yerinden oynayacak olmasıdır.     Quique Setien’in görevinin bittiği açıklanırken Arjantinli yıldız Lionel Messi de takımdan ayrılma kararı aldı.

“MILANO’DAN EV ALDI” İDDİASI

Belli bir zamandır kulüp yönetiminden duyduğu memnuniyetsizlik sebebiyle çeşitli transfer haberleri basına yansıyan Arjantinli yıldızın Milano’dan ev aldığı ileri sürüldü.  SportMediaset’in haberine göre Messi’nin, babası Jorge’nin ikamet ettiği daireye komşu 1xbet  bir bölgede ev aldı. Porta Nuova bölgesindeki dairenin gizli bir satış işlemiyle gerçekleştiği belirtilirken bu haber de Messi’nin, Inter’e transfer olacağı iddialarını güçlendirdi.

Manchester City’nin Arjantinli yıldız için tüm şartları zorlayacak.

MANCHESTER CITY TÜM ŞARTLARI ZORLAYACAK

Şampiyonlar Ligi’ne çeyrek finalde veda eden Manchester City’nin adı Messi’yle anılıyor. ESPN’de yer alan habere göre Manchester City Menajeri Pep Guardiola, 1xbet  geçmişteki öğrencisinin transferini kulüp yöneticileriyle görüşerek resmen talep etti.Barcelona’yla olan sözleşmesinde 635 milyon euroluk serbest kalma maddesi bulunurken Arjantinli yıldız,  1xbet  Katalan ekibinin yöneticileriyle görüşerek transferini isteyebilir. The Mirror’da yayınlanan habere göreyse Manchester City, Messi’yi transfer etmek için tüm koşulları zorlayacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.